YORUM GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ A.Ş.

1992 Yılında kurulan YORUM GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ; 32 yıllık deneyimi ile  95 Kişiden oluşan kadrosuyla, Ülkemizin stratejik konumu gereği Dış Ticarette yükselen ivme ile gelişen Lojistik sektöründe Gümrük Müşavirliği konusunda Kendi Sektörlerinde söz sahibi olan Müşterilerine, dünya standartlarında hızlı ve çağdaş Gümrükleme hizmeti vermektedir.

Müşteri memnuniyetinin başarıyı getirdiği ilkesini prensip edinen Tecrübeli ve dinamik kadrosu ile Müşteri yapısına uygun maliyetleri göz önünde bulundurarak IT alt yapısı ile özel çözümler üretmektedir. 
İstanbul Gümrüklerinin tamamında kendi ofislerimiz ve Personelimiz mevcuttur. Evrak akışlarında kendi motorlu kuryelerimiz ile güvenilir ve hızlı hizmet vermekteyiz.
Dış Ticaret ile ilgili Avrupa birliğine uyum süreci içersinde yeni düzenlemeler getirilmektedir. Bu düzenlemelerin getirdiği Yetkilendirilmiş yükümlü, Sonradan Kontrol, Basitleştirilmiş işlem gibi bir çok yenilik bizlerinde Sektördeki sorumluluğunu daha fazla arttırmıştır. Evraklarınızın düzenli takibi ve Arşivlenmesi Uzman personellerimizce titizlikle takip edilmektedir. Bu bilgilere ulaşmanız için tarafınıza verilen özel şifre ile ulaşmanız mümkündür.
Hedeflerinize ulaşmanız için 7/24 yanınızdayız.